zoek
NL FR
print
Zoek consulent
op naam:

op provincie:


Sana heeft reeds duizenden mensen begeleid naar een gezond en vitaal leven, mét succes. Omdat wij zo veel mogelijk mensen de kans willen bieden de voordelen van de Sana-methode te plukken, willen wij via een netwerk van consulenten onze knowhow doorheen heel Vlaanderen verspreiden.

De Sana-consulenten worden intern opgeleid en daarna op regelmatige basis op de hoogte gehouden van nieuwe trends en evoluties. Iedere Sana-consulent begeleidt zijn of haar klanten individueel en met de grootste aandacht voor een gezond en gevarieerd eetpatroon.

Sandra Bekkari

Sandra Bekkari


0

sandra@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/Zaakvoerder

Sofie De Laet

Sofie De Laet

Huisartsenpraktijk De Merode - De Merodelei 197
2300 Turnhout

Groepspraktijk Puur - Akkerstraat 29
2480 Dessel

0488 44 25 00
sofie@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste

RIZIV 5 6159535 601

Elise Vanholme

Elise Vanholme

Ooigemstraat 19
8792 Desselgem

Groepspraktijk De Sleutelbloem - Condťdreef 12
8500 Kortrijk (0474 68 40 86)

0496 24 13 71
elise@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste

Diabeteseducator

RIZIV 5 6174084 601

Greet De Reys

Greet De Reys

MA & DI Kapelsesteenweg 549
2180 Ekeren

DO(NM) Lange Dijkstraat 7
2060 Antwerpen


OVERIGE DAGEN De Pretlaan 11
2950 Kapellen

0473 74 03 02
greet@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste

RIZIV 5 6176361 601

Lorrie Quarta

Lorrie Quarta

Rue du Laboratoire 29
6000 Charleroi

Chemin du Ch‚teau 11
1400 Nivelles

0479 65 44 66
lorrie@sanamethode.be

DiŽtiste

Lieselore Depaepe  (tijdelijk enkel bedrijfsopdrachten)

Lieselore Depaepe (tijdelijk enkel bedrijfsopdrachten)

Gaverstraat 1
8790 Wortegem-Petegem
0473712913
lisa@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/apotheker

Jolien De Corte

Jolien De Corte

Groepspraktijk ManuWell - Dorpsstraat 14
9870 Machelen
0486 9723 56
jolien@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste/diabeteseducator



RIZIV 5-64070-82-701

Sarah De Landtsheer

Sarah De Landtsheer

Medisch Centrum Rotselaar - Stationsstraat 53
3110 Rotselaar

Multidisciplinaire praktijk Progresse, Tiensesteenweg 98 a
3211 Binkom

0472 374 991
sarah@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste

RIZIV 5-64207-42-601

Marijke Van Der Schueren

Marijke Van Der Schueren

Leopoldlaan 3/1
9400 Ninove

Chiropractisch en cardiologisch centrum - Haachtsesteenweg 607
1910 Kampenhout

0474 33 95 32
marijke@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-61019-29-601

Lieselotte Thyssen

Lieselotte Thyssen

Totaalpraktijk - Dendermondesteenweg 189
9070 Destelbergen (Gent)

Brugsken 64 bus 1
9100 Sint-Niklaas


Kasteelstraat 9
9070 Sint-Gillis-Waas

0472 0 690 44
lieselotte@sanamethode.be

DiŽtiste/Diabeteseducator

www.totaalpraktijk.be

RIZIV 5-64243-06-701

Evelyne Putseys

Evelyne Putseys

Asbroekstraat 1B
3440 Halle-Booienhoven (ZA-VM)

Kapelstraat 9
3350 Orsmaal-Linter (MA)


Wilderenlaan 15
3803 Wilderen-Sint-Truiden (DO)

0474/792619
evelyne@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-64125-27-601

Anke Mouha

Anke Mouha

Overbroekstraat 71c
3830 Wellen

Heirbaan 221a
3621 Rekem

0499 15 38 32
anke@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-64175-74-601

Nathalie Bello

Nathalie Bello

Mind Your Food - Akrenbos 68 C
1547 Bever
0472 61 10 39
nathalie@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Celine Maes

Celine Maes

Leopoldlaan 3/1
9400 Ninove
0479 35 28 35
celine@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-64389-54-601

Lesley Van Hul

Lesley Van Hul

Heivelden 24
2861 Olv Waver (Mechelen)
0476 63 08 01
lesley@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Anne Waterlot

Anne Waterlot

Eksterstraat 3
8400 Oostende
0468 352 881
anne@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Irene Dejonghe

Irene Dejonghe

Praktijk Vitalim - Pierlapont 50
8210 Zedelgem
0474 37 64 61
irene@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste

Diabeteseducator

RIZIV 5-64288-58-701

Hanne Van de Steene

Hanne Van de Steene

Baron de Boesinghestraat 24
8750 Zwevezele
0494 30 18 41
hanne@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-64352-91-601

Inge Wiame

Inge Wiame

Coupure Rechts 468
9000 Gent
0475 94 19 29
inge@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Edith Deprez

Edith Deprez

Haiglaan 32
8900 Ieper
0498 351 075
edith@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



Veerle Coudenys

Veerle Coudenys

Move clever-Eat clever Neerhofstraat 19
8870 Izegem
0474 86 19 74
veerle@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



Lore De Baerdemaeker

Lore De Baerdemaeker

Mariakerkeplein 8
9030 Mariakerke
0474 63 46 41
lore@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



RIZIV 5-64160-89-601

Annelies Vankersschaever

Annelies Vankersschaever

Rue Van Schoorstraat 61 A (b5)
1030 Schaarbeek
0479 97 08 97
annelies_vk@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Julie Hallemans

Julie Hallemans

Ringlaan 15
1730 Asse
0474 56 83 63
julie@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



Kelly Timmerman

Kelly Timmerman

VOEDINGPUNTBRUGGE Rijselstraat 49
8200 Sint-Michiels
0479 71 30 21
Kelly@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste/diabetes educator



RIZIV 64333-13-601

Delphine Roggeman

Delphine Roggeman

Wetterensteenweg 59
9230 Wetteren ten Ede
0497 50 26 77
delphine@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



Ann-Sophie Devaere

Ann-Sophie Devaere

Cederstraat 17
8800 Roeselare
0478 24 87 92
annsophie@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Anou Hobo (tijdelijk niet actief)

Anou Hobo (tijdelijk niet actief)

Fazantenlaan 17
8790 Waregem
0478 54 11 94
anou@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/apotheker



Tinne Lierman (tijdelijk geen afspraken mogelijk)

Tinne Lierman (tijdelijk geen afspraken mogelijk)

Go-fit Healthcenter Barelstraat 111
2880 Bornem
0486 24 60 99
tinne@sanamethode.be

Voedingsdeskundige



Steen Groebbens

Steen Groebbens

Sportcentrum De Parel Tolstraat 34A
9320 Nieuwerkerken
0498 30 09 61
steen@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtist



Dr. Natascha Bossuyt

Dr. Natascha Bossuyt

Maaltebruggestraat 288
9000 Gent
0487 349 309 | 09 245 43 06
natascha@sanamethode.be

Allround Voedings- en Gezondheidscoach

Geneesheer specialist

Pascale Buysse

Pascale Buysse

Hommels 5
8730 Sint-Joris (Beernem)
0494 35 78 11
pascale@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/diŽtiste



Els Vandenkerckhove

Els Vandenkerckhove

Kroonlaan 8
8400 Oostende
0496 645 642
els@sanamethode.be

Voedingsdeskundige/personal trainer



Ilse Verckens

Ilse Verckens

Leopoldlaan 3/1
9400 Ninove
0477 751 833
ilse@sanamethode.be

Voedingsdeskundige